KIZ KIZA _ KADINCA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KIZ KIZA _ KADINCA

KADINCA

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» hareketli kadın gifleri
ÖLMEK İSTİYORUM ANNE... Icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 7:40 pm tarafından AdminNM

» süper kadın gifleri
ÖLMEK İSTİYORUM ANNE... Icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 7:35 pm tarafından AdminNM

» sevimli kediler
ÖLMEK İSTİYORUM ANNE... Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 11:50 pm tarafından AdminNM

» DÜNYANIN EN GÜZEL VARLIKLARI BEBEKLER
ÖLMEK İSTİYORUM ANNE... Icon_minitimeÇarş. Ara. 03, 2008 10:15 am tarafından nurhayat

» KOCAMA AŞIĞIMMMM
ÖLMEK İSTİYORUM ANNE... Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 7:44 pm tarafından AdminNM

» vücut şekilne göre
ÖLMEK İSTİYORUM ANNE... Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 1:40 pm tarafından aycaaaaaaa

» besinlerin kalori değerleri
ÖLMEK İSTİYORUM ANNE... Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 11:15 pm tarafından AdminNM

» sivilce ve tedavisi
ÖLMEK İSTİYORUM ANNE... Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 11:02 pm tarafından AdminNM

» AYAKKABININ ÇAMURU
ÖLMEK İSTİYORUM ANNE... Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 10:43 pm tarafından AdminNM

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

ÖLMEK İSTİYORUM ANNE...

YazarMesaj
AdminNM
Admin
AdminNM

Kadın

ÖLMEK İSTİYORUM ANNE... Empty
MesajKonu: ÖLMEK İSTİYORUM ANNE...   ÖLMEK İSTİYORUM ANNE... Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 12:54 am

Bugün benim doğum günüm ve ben ölmek istiyorum anne.Beceremedim yaşamayı beceremedim sevmeyi beceremedim işte.Ölmekten korkmadım aşık olmak kadar.Beni koynuna al anne.Sevdiğimde bende gitti gideli bir sen kaldın bir de babam.Sevdiğimin sıcak sesi benden gitti gideli ayazlardayım anne.Ya sen sen neden gittin benden anne, neden çektin sıcak kucağını , sıcak bakışını…Dün gece çok üşüdüm anne.Bir oda ötemdeydin ama gelemedim koynuna gelemedim işte.Biliyorum kızgınsın sıska kızına !Ama ben aşık oldum sevdim anne.Sevdiğim benden gitti gideli yanıyorum ateşlerdeyim anne.Alevler ortasında kalmış çocuk gibi ç****izim.Ben artık hasret türküleri dinliyorum anne.O neşeli kızın yok artık anne.Gözleri hep dolu dolu, yüreği hep bir yangın yeri.Ben galiba tutuldum anne.
Sevdiğimi özledim anne.Birde senin gece üstümü kontrol edişini.Kaç gecedir bir sevdiğimi, birde senin üstümü kontrol etmeni bekliyorum sabaha kadar.Ama ne sevdiğimden bir haber geldi.Ne de sen geldin odama .Doğum günümü bile kutlamadın anne.Demek kızgınlığın hala geçmedi.Babamı kıskanır oldum anne biliyor musun?İçimden “neden annemin sıcaklığını o adam hissediyor,yanındaki ben değilim” der oldum.Bir sevgili uğruna kırdım seni biliyorum.Çok pişmanım anne hem de çok.Sen hep bana “el oğludur kıymet bilmez,gel beni dinle” derdinde, ben sen benim mutluluğumu istemiyorsun derdim anne.Çok mutlusuzum anne , el oğlu gitti gideli oldu.Bir sen kaldın birde babam hayattan bana geriye.Ben sadece anne olmak istemiştim.Senin gibi güçlü yürekli bir anne…Kızım olsun istedim.Saçlarını ikiye ayırıp , örmeyi.
Aklıma ne geldi biliyor musun?İlkokula giderken saçlarım upuzunuzdu.Her sabah bir yandan babama laf yetiştirir, bir yanda saçlarımı yumuşacık ellerinle önce acıtarak tarardın.Sonra ikiye ayırıp örerdin.Şimdide saçlarım uzun neden saçlarımı örmüyorsun anne.Bir sevdiğim bir de sen benden gittiğinizden beri, saçlarımı taramıyorum anne.Makyaj yapmıyorum mesela…Yoruldum ben anne.Tükendim…Hatırlar mısın?Ortaokuldayken iki tane arkadaşım vardı.İsimleri de Elif ve Ebru’ydu.Bir gün okulun bahçesinde voleybol oynarken.Ebru’nun aklına nerden estiyse yanıma usulca yaklaştı ve “-Çiğdem bir sene kaldı ya düşünsene bir sene sonra liseli olucaz.”diye mırıldandı kulağıma.O gün bugün gibi aklımda.Meğer o gün bugünmüş anne.Biz o gün büyümüşüz.Ben şimdi yirmi beş yaşındayım anne.Senin anne olduğun yaştayım.Benimde boncuk boncuk bakan bir kızım olacak mı anne?Saçları kıvır kıvır.Ben de anne olabilecek miyim ne dersin?
Hadi artık barışalım anne.Ben yine işimden yorgun argın döneyim baba evime.anahtarımı unutmuşum yalanını uydurayım, yine kapıyı bana sen aç.Yine hoş geldin yavrum de.Ben yanağına bir buse kondurayım canım anoşum diyeyim yine.Babamı kıskandıralım eskisi gibi.Gözyaşım dinsin artık anne.Bir kaç gün sonra anneler günü.Annemle annesiz bir doğum günü ve anneler günü geçirmek istemiyorum canım annem.Eskisi gibi sıcak bir bakış yetecektir benim hayata yeniden bağlanmama.Belki de yeniden aşık olmama…
Sevdiğimin gidişine katlanırım elbet de , sen hep kal olur mu anne?Verme beni kimseye…
Söz veriyorum sana.Artık evimizde eskisi gibi gülen kahkaha atan kızın olcam.Yine babamla televizyon tartışması yapıcam.Gece 00:00 dan önce uyumicam.Eskisi gibi çayımızı alıp kuruyemişimizi alıp babam, sen ve ben benim çocukluk günlerimi konuşucaz.Bütün bunları yeniden yapabilmem için sana ihtiyacım var anne.Aç kucağını bana.Yirmi beş yıl önce bugün doğdum ben anne…Hadi doğum günümü kutla artık anne….Canım annem seni çok seviyorum..

Kızın…
http://kizkiza-kadinca.benimforum.org

ÖLMEK İSTİYORUM ANNE...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÖLDÜM ANNE...
» HAKKIN ÖDENMEZ ANNE...
» ÖLDÜR BENİ ANNE...lütfen okuyun
» KIZIN GELİN OLDU ÜZÜLME ANNE :(